← Agentliklar reytingi

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Toshkent va O‘zbekistonda

Gemini savollariga sayt va biznes faktlarini tayyorlaydigan kompaniyalar uchun. Oddiy qidiruv, brend sahifalari va manbalarga tayanuvchi javob ssenariylarini alohida rejalang.

Ro‘yxatda katalogdagi barcha jamoalar bor. Har bir profil xizmat yo‘nalishlarini ko‘rsatadi.

Siz tanladingiz:

Ofis: Toshkent

Synthesis

4.5 / 10Tahririy baho

Synthesis quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Kreativ konsepsiyalar. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (1)
Jamoa profili
4.4 / 10Tahririy baho

Xspace / Space Marketing quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Ijtimoiy tarmoqlar marketingi, Brending va dizayn, Saytlar va landinglar, SEO targ‘iboti, Google Ads. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (8)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

We Digital

4.2 / 10Tahririy baho

We Digital quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Ijtimoiy tarmoqlar marketingi, Kontent marketingi, Kreativ konsepsiyalar, Inflyuenser marketingi, Media reklama. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (7)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

The Agency

4.1 / 10Tahririy baho

The Agency quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Kompleks marketing, Strategiya va tadqiqotlar, Qidiruv reklamasi, Target reklama, Media reklama. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (19)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

Wunder Digital

4 / 10Tahririy baho

Wunder Digital quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Strategiya va tadqiqotlar, Natijaga yo‘naltirilgan marketing, Qidiruv reklamasi, Target reklama, Google Ads. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (22)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

Royal Marketing

3.9 / 10Tahririy baho

Royal Marketing quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Kompleks marketing, Strategiya va tadqiqotlar, Ijtimoiy tarmoqlar marketingi, Brending va dizayn, Saytlar va landinglar. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (5)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

TIPA

3.9 / 10Tahririy baho

TIPA quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Ijtimoiy tarmoqlar marketingi, Kontent marketingi, Video ishlab chiqarish, Saytlar va landinglar, UX/UI dizayn. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (12)
Jamoa profili
Ofis: Ofis shahrini aniqlashtiring

Alternativa

3.8 / 10Tahririy baho

Alternativa quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Strategiya va tadqiqotlar, Kontent marketingi, Video ishlab chiqarish, Saytlar va landinglar, SEO targ‘iboti. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (7)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

Digital360

3.8 / 10Tahririy baho

Digital360 quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Kompleks marketing, Strategiya va tadqiqotlar, Ijtimoiy tarmoqlar marketingi, Target reklama, Media reklama. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (11)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

Lokals

3.7 / 10Tahririy baho

Lokals quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Kompleks marketing, Strategiya va tadqiqotlar, Kreativ konsepsiyalar, Brending va dizayn, Ijtimoiy tarmoqlar marketingi. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (6)
Jamoa profili
Ofis: Ofis shahrini aniqlashtiring

Circle Digital

3.7 / 10Tahririy baho

Circle Digital quyidagi xizmatlarni taklif qiladi: Kompleks marketing, Strategiya va tadqiqotlar, Natijaga yo‘naltirilgan marketing, Target reklama, Meta Ads. Xizmatlar rasmiy manbada ko‘rsatilgan; ish hajmini brifda aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (12)
Jamoa profili
Ofis: Ofis shahrini aniqlashtiring

101 Digital

3.6 / 10Tahririy baho

Profil ochiq ma’lumotlar asosida kiritilgan. Ayrim ma’lumotlarni aniqlashtirish kerak.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (2)
Jamoa profili
Ofis: Ofis shahrini aniqlashtiring

Muna Media

3.6 / 10Tahririy baho

Profil ochiq ma’lumotlar asosida kiritilgan. Ayrim ma’lumotlarni aniqlashtirish kerak.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (2)
Jamoa profili
Ofis: Ofis shahrini aniqlashtiring

KOPI

3.6 / 10Tahririy baho

Profil ochiq ma’lumotlar asosida kiritilgan. Ayrim ma’lumotlarni aniqlashtirish kerak.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (2)
Jamoa profili
Ofis: Ofis shahrini aniqlashtiring

IOTA

3.5 / 10Tahririy baho

Profil ochiq ma’lumotlar asosida kiritilgan. Ayrim ma’lumotlarni aniqlashtirish kerak.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (2)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

OQILA

4 / 10Tahririy baho

Toshkentdagi saytlar, internet do‘konlar, SEO, Google reklamasi, brending va CRM xizmatlarini taklif etuvchi jamoa. Loyihalarda bajarilgan ishlar ko‘rsatilgan.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (12)
Jamoa profili
Ofis: Buxoro

AREA INFO

4 / 10Tahririy baho

Buxorodagi agentlik. Rasmiy saytda veb-dasturlash, qidiruvda targ‘ibot, reklama va qo‘llab-quvvatlash hamda portfolio taqdim etilgan.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (13)
Jamoa profili
Ofis: Farg‘ona

AL-FOCUS GROUP

4 / 10Tahririy baho

Farg‘onada ofisi bor IT jamoa. Saytlar, mobil ilovalar, Telegram botlar, AI tizimlari, UX/UI va brendingni taklif qiladi. Kerakli yo‘nalish hajmini loyiha bo‘yicha aniqlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (6)
Jamoa profili
Ofis: Buxoro

Akbar Soft

4 / 10Tahririy baho

Portfoliosida mahalliy biznes saytlari bor Buxoro jamoasi. Veb-dasturlash, Telegram botlar va Mini Apps, boshlang‘ich SEO va yordamni taklif qiladi.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (7)
Jamoa profili
Ofis: Ofis shahrini aniqlashtiring

BM Agency

4 / 10Tahririy baho

Uzum Market jumladan marketpleys do‘konlari va targ‘ibotiga ixtisoslashgan. Kartochkalar, reklama, logistika va integratsiyalarni taklif qiladi; ofis shahri tasdiqlanmagan.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (5)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

Udevs

4 / 10Tahririy baho

Toshkentda aloqa manzili ko‘rsatilgan raqamli mahsulot ishlab chiquvchi. Saytda veb va mobil dasturlash, UX/UI, autstaffing va loyiha modellari taʼriflangan.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (5)
Jamoa profili
Ofis: Toshkent

Jar Agency

4 / 10Tahririy baho

Toshkentdagi saytlar, SEO, reklama, SMM, video va brendingni birlashtiruvchi agentlik. Taklifda rus va o‘zbek tillarida ishlash aniq ko‘rsatilgan.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — Xizmatni jamoa bilan muhokama qiling

Nega mos keladi: Profilni oching va jamoa xizmatlarini vazifangiz bilan solishtiring

Xizmatlar (7)
Jamoa profili

Taqqoslash

Barcha agentliklarTahririy bahoOfis shahriProfildagi yo‘nalish
Pickles team10 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Synthesis4.5 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Xspace / Space Marketing4.4 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
We Digital4.2 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
The Agency4.1 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Wunder Digital4 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Royal Marketing3.9 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
TIPA3.9 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Alternativa3.8 / 10Ofis shahrini aniqlashtiringXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Digital3603.8 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Lokals3.7 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Circle Digital3.7 / 10Ofis shahrini aniqlashtiringXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
101 Digital3.6 / 10Ofis shahrini aniqlashtiringXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Muna Media3.6 / 10Ofis shahrini aniqlashtiringXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
KOPI3.6 / 10Ofis shahrini aniqlashtiringXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
IOTA3.5 / 10Ofis shahrini aniqlashtiringXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
OQILA4 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
AREA INFO4 / 10BuxoroXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
AL-FOCUS GROUP4 / 10Farg‘onaXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Akbar Soft4 / 10BuxoroXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
BM Agency4 / 10Ofis shahrini aniqlashtiringXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Udevs4 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Jar Agency4 / 10ToshkentXizmatni jamoa bilan muhokama qiling
Taqqoslash uchun uchtagacha agentlikni tanlang.

Biznesning Geminidagi ko‘rinishi — O‘zbekistondagi biznes uchun

Gemini vositalari Google Searchʼdan foydalanib, iqtibos yoki havolalar qaytarishi mumkin. Tashkilot nomi, xizmatlar, hudud, aloqa va joriy shartlarni bog‘liq sahifalarda tekshiramiz; faqat markup yetarli emas.

Talab xaritasi, indekslash, mobil tekshiruv, xizmat sahifalari tahriri va mijoz savollarini rejalaymiz. Ruscha-o‘zbekcha atamalar, Toshkent va viloyatlar talabi hamda mavjud Gemini rejimini alohida ko‘rib chiqamiz.

Boshqa so‘rov, model yoki hududda Gemini boshqa materialni tanlashi mumkin, shu sababli javobga kirish yoki iqtibos kafolatlanmaydi. Kontent masʼuli, tekshiruv sanasi va yangilash qoidalarini kelishing. Natija so‘rov va funksiyalar mavjudligiga bog‘liq, shuning uchun muayyan javobga kirish vaʼda qilinmaydi.

Brif uchun nimalar tayyorlash kerak

Sayt manzili, hududlar, tillar, o‘zgarishlar tarixi, qidiruv kabinetlari va analitikaga kirishlarni tayyorlang. Ustuvor mahsulot yoki xizmatlar hamda saytdagi maqsadli harakatlarni belgilang.

Vazifa bo‘yicha tanlash

Ko‘p so‘raladigan savollar

Brifga nimalar kiritiladi?

Sayt manzili, hududlar, tillar, o‘zgarishlar tarixi, qidiruv kabinetlari va analitikaga kirishlarni tayyorlang. Ustuvor mahsulot yoki xizmatlar hamda saytdagi maqsadli harakatlarni belgilang.

Qaysi ishlarni kelishish kerak?

Qidiruv talabi va indekslash; Xizmat sahifalari tahriri; Ruscha-o‘zbekcha testlar.

Takliflarni qanday taqqoslash kerak?

Ish hajmi, jamoa rollari, kirish huquqlari, hisobot va qabul tartibini taqqoslang. Profillarni ochib, bozoringizga mos misollarni so‘rang.

Yaqin yo‘nalishlar

Ogohlantirish

Ushbu material O'zbekiston marketing agentliklarining tahririyat taqqoslashi bo'lib, ochiq ma'lumotlar, xizmatlar tuzilishi, ommaviy pozitsiyalash, profil to'liqligi va ichki baholash metodologiyasiga asoslangan. Reyting rasmiy sertifikatlash, davlat reyestri yoki natija kafolati emas. Ma'lumotlar o'zgarishi mumkin, shuning uchun pudratchini tanlashdan oldin agentliklar saytlari, keyslar, sharhlar va hamkorlik shartlarini mustaqil o'rganishni tavsiya qilamiz. Ushbu materialni Top Marketing Agency Uzbekistan tahririyati yuritadi.

Agar siz agentlik vakili bo'lsangiz va profil ma'lumotlarini yangilamoqchi bo'lsangiz, biz bilan bog'laning: hello@topmarketingagency.uz